Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Show descriptions
km: បង្ហាញ​សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Hide descriptions
km: លាក់​សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍

en: Collapse
km: វេញ
