Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Toolbar
kn: ಉಪಕರಣ ಪಟ್ಟಿ

en: Highlight
kn: ಹೈಲೈಟ್

en: Collapse
kn: ಕುಸಿಯು/ಕುಗ್ಗಿಸು
