Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Insert
nl: Invoegen

en: Show descriptions
nl: Beschrijvingen weergeven

en: Hide descriptions
nl: Beschrijvingen verbergen

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Highlight
nl: Accentueren

en: Collapse
nl: Inklappen
