Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Cancel
oc: Anullar

en: Show descriptions
oc: Afichar las descripcions

en: Hide descriptions
oc: Amagar las descripcions

en: Toolbar
oc: Barra d'aisinas

en: Highlight
oc: Suslinhar

en: Collapse
oc: Collapsa
