Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Insert
pl: Wstaw

en: Show descriptions
pl: Pokaż opisy

en: Hide descriptions
pl: Ukryj opisy

en: Toolbar
pl: Pasek administracyjny

en: Highlight
pl: Zaznaczenie

en: Collapse
pl: Zwiń
