Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Cancel
ro: Anulare

en: Insert
ro: Inserare

en: Show descriptions
ro: Arată descrieri

en: Hide descriptions
ro: Ascunde descrierile

en: Toolbar
ro: Bara de unelte

en: Collapse
ro: Restrângeți
