Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Show descriptions
sl: Pokaži opise

en: Hide descriptions
sl: Skrij opise

en: Toolbar
sl: Orodna vrstica
