Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Insert
vi: Chèn

en: Show descriptions
vi: Trình bày các phần mô tả

en: Hide descriptions
vi: Ẩn các phần mô tả

en: Toolbar
vi: Thanh công cụ

en: Highlight
vi: Tô sáng

en: Collapse
vi: Thu gọn
