Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Show descriptions
az: Təsvirləri göstərin

en: Hide descriptions
az: Təsvirləri gizlədin

en: Toolbar
az: Alətlər paneli
