Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Cancel
es: Cancelar

en: Insert
es: Insertar

en: Show descriptions
es: Mostrar descripciones

en: Hide descriptions
es: Ocultar las descripciones

en: Toolbar
es: Barra de herramientas

en: Highlight
es: Destacado

en: Collapse
es: Plegar
