Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Cancel
it: Annulla

en: Insert
it: Inserisci

en: Show descriptions
it: Mostra descrizioni

en: Hide descriptions
it: Nascondi le descrizioni

en: Toolbar
it: Barra strumenti

en: Collapse
it: Raggruppa
