Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Show descriptions
lt: Rodyti aprašymus

en: Hide descriptions
lt: Slėpti aprašymus

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Collapse
lt: Sutraukti
