Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Insert
lv: Ievietot

en: Show descriptions
lv: Rādīt aprakstus

en: Hide descriptions
lv: Slēpt aprakstus

en: Toolbar
lv: Rīkjosla
