Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Show descriptions
pt: Exibir descrições

en: Hide descriptions
pt: Ocultar descrições

en: Toolbar
pt: Barra de Ferramentas

en: Collapse
pt: Expandir
