Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Show descriptions
th: แสดงคำอธิบาย

en: Hide descriptions
th: ซ่อนคำอธิบาย

en: Collapse
th: การรวมคอลัมน์
