Syntaxhighlighter Insert (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Insert
uk: Вставити

en: Show descriptions
uk: Показати описи

en: Hide descriptions
uk: Приховати описи

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Highlight
uk: Підсвітити

en: Collapse
uk: Згорнути

en: Brush
uk: Пензель

en: First line
uk: Перший рядок
