Syslog Access (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Statistics
cs: Statistiky

en: More information
cs: Více informací

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Logging for UNIX, Linux, and Mac OS X
cs: Logování v systémech UNIX, Linux a Mac OS X

en: On UNIX, Linux, and Mac OS X, the file <em>/etc/syslog.conf</em> defines the routing configuration. Messages can be flagged with the codes <code>LOG_LOCAL0</code> through <code>LOG_LOCAL7</code>. For information on Syslog facilities, severity levels, and how to set up <em>syslog.conf</em>, see the <em>syslog.conf</em> manual page on your command line.
cs: V systémech UNIX, Linux a Mac OS X je směrování zpráv nastaveno v souboru <em>/etc/syslog.conf</em>. Zprávy mohou být označovány kódy od <code>LOG_LOCAL0</code> do <code>LOG_LOCAL7</code>. Další informace o logovacím subsystému Syslog, o úrovních závažnosti a o nastavení souboru <em>/etc/syslog.conf</em> najdete na stránce manuálu <em>syslog.conf</em>, kterou si můžete zobrazit ve své příkazové řádce.

en: Logging for Microsoft Windows
cs: Logování v systému Microsoft Windows

en: On Microsoft Windows, messages are always sent to the Event Log using the code <code>LOG_USER</code>.
cs: V systému Microsoft Windows jsou zprávy vždy odesílány do Logu událostí s kódem <code>LOG_USER</code>.

en: Syslog facility
cs: Syslog příslušenství (facility)

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
cs: V závislosti na systémové konfiguraci, Syslog a jiné logovací nástroje používají tento kód k identifikování nebo filtrování zpráv v celém systémovém logu.

en: Syslog format
cs: Formát systémového logu.

en: Syslog identity
cs: Identita systémového logu

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
cs: Řetězec, který bude připojen před každou logovanou událost odeslanou do Syslogu. Jestliže máte více stránek, které logují do stejného souboru Syslogu , unikátní identifikátor stránky vám usnadní roztřídit záznamy.
