Syslog Access (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: More information
gl: Máis información

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Logging for UNIX, Linux, and Mac OS X
gl: Inicio de sesión en UNIX, Linux e Mac OS X

en: Logging for Microsoft Windows
gl: Inicio de sesión en Microsoft Windows

en: On Microsoft Windows, messages are always sent to the Event Log using the code <code>LOG_USER</code>.
gl: En Microsoft Windows os enlaces envíanse sempre o rexistro de sucesos usando o código <code>LOG_USER</code>.

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
gl: Dependiendo da configuración do sistema, Syslog e outras ferramentas de rexistro usan este código para identificar e filtrar as mensaxes dentro de todo o rexistro de sistema.

en: Syslog format
gl: Formato do archivo do Syslog

en: Syslog identity
gl: Identidade de Syslog
