Syslog Access (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Statistics
hr: Statistike

en: More information
hr: Više informacija

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Logging for UNIX, Linux, and Mac OS X
hr: Zapisnik za UNIX, Linux i Mac OS X

en: On UNIX, Linux, and Mac OS X, the file <em>/etc/syslog.conf</em> defines the routing configuration. Messages can be flagged with the codes <code>LOG_LOCAL0</code> through <code>LOG_LOCAL7</code>. For information on Syslog facilities, severity levels, and how to set up <em>syslog.conf</em>, see the <em>syslog.conf</em> manual page on your command line.
hr: Na UNIX-u, Linuxu, i Mac OS X, datoteka <em>/etc/syslog.conf</em> određuje postavke spremanja. Poruke mogu biti označene s kôdom <code>LOG_LOCAL0</code> do <code>LOG_LOCAL7</code>. Za informacije o Syslog svojstvima, razinama ozbiljnosti i tome kako postaviti <em>syslog.conf</em>, pogledajte <em>syslog.conf</em> priručnik.

en: Logging for Microsoft Windows
hr: Zapisnik za Microsoft Windows

en: On Microsoft Windows, messages are always sent to the Event Log using the code <code>LOG_USER</code>.
hr: Na Microsoft Windowsima, poruke su uvijek poslane u zapisnik koristeći kôd <code>LOG_USER</code>.

en: Syslog facility
hr: Syslog svojstvo

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
hr: Ovisno o postavkama sustava, Syslog i druge alatke zapisnika mogu koristiti ovaj kôd kako bi prepoznali ili pročistili poruke unutar cijelog zapisnika sustava.

en: Syslog format
hr: Syslog oblik

en: Syslog identity
hr: identitet zapisnika sustava

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
hr: Struna koja će biti dodana svakoj poruci zapisnika. Ukoliko više lokacija zapisuje u jedan zaspisnik, jedinstveni identitet po lokaciji će omogućiti razlikovanje unosa.
