Syslog Access (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Statistics
jv: Statistik

en: More information
jv: Katrangan selengkapé

en: About
jv: Ngenani

en: Logging for UNIX, Linux, and Mac OS X
jv: Log mlebu kanggo UNIX, Linux, lan Mac OS X

en: Logging for Microsoft Windows
jv: Log mlebu kanggo Microsoft Windows

en: On Microsoft Windows, messages are always sent to the Event Log using the code <code>LOG_USER</code>.
jv: Nang OS Microsoft Windows, pesen mesti dikirimaké marang Log Even nggunaknā kode <code>LOG_USER</code>.

en: Syslog facility
jv: Fasilitas Syslog

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
jv: Gumantung konfigurasi sistim, Syslog lan perangkat log liyané nggunaknā kode iki kanggo ngenali utāwā nyaring pese sākā sakabèhing log sistim.

en: Syslog format
jv: Format syslog

en: Syslog identity
jv: Identitas syslog
