Syslog Access (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Statistics
lt: Statistika

en: More information
lt: Daugiau informacijos

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Syslog format
lt: Syslog formatas

en: Syslog identity
lt: Syslog tapatybė

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
lt: Prie kiekvienos užregistruotos į Syslog žinutės pradžios bus pridedama eilutė. Jei kelių svetainių įvykiai rašomi į vieną Syslog failą, tada naudinga turėti kiekvienai svetainei unikalų identifikatorių, kuris parodytų, kuris įvykių žurnalo įrašas, kuriai svetainei priklauso.
