Syslog Access (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Statistics
nl: Statistieken

en: More information
nl: Meer informatie

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Logging for UNIX, Linux, and Mac OS X
nl: Loggen voor UNIX, Linux en MAC OS X

en: On UNIX, Linux, and Mac OS X, the file <em>/etc/syslog.conf</em> defines the routing configuration. Messages can be flagged with the codes <code>LOG_LOCAL0</code> through <code>LOG_LOCAL7</code>. For information on Syslog facilities, severity levels, and how to set up <em>syslog.conf</em>, see the <em>syslog.conf</em> manual page on your command line.
nl: Op UNIX, Linux en Mac OS X definieert het bestand <em>/etc/syslog.conf</em> de afhandeling van systeemberichten. Berichten kunnen met de codes <code>LOG_LOCAL0</code> tot en met <code>LOG_LOCAL7</code> worden gemarkeerd. Lees voor informatie over Syslog-faciliteiten en het instellen van <em>syslog.conf</em> de <em>syslog.conf</em>-handleiding op de command-line.

en: Logging for Microsoft Windows
nl: Loggen voor Microsoft Windows

en: On Microsoft Windows, messages are always sent to the Event Log using the code <code>LOG_USER</code>.
nl: Op Microsoft Windows worden meldingen altijd naar het Event Log gestuurd met behulp van de code <code>LOG_USER</code>.

en: Syslog facility
nl: Syslog-faciliteit

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
nl: Afhankelijk van de systeeminstellingen gebruiken Syslog en andere logging-tools deze code om meldingen te identificeren of te filteren uit de systeemlog.

en: Syslog format
nl: Syslog-formaat

en: Syslog identity
nl: Syslog-ID

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
nl: Een tekenreeks die wordt toegevoegd aan ieder bericht dat in de Syslog wordt geschreven. Als meerdere sites logberichten in hetzelfde Syslogbestand schrijven kan met deze Syslog-id onderscheid gemaakt worden tussen de berichten.
