Syslog Access (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: More information
sk: Viac informácií

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Logging for UNIX, Linux, and Mac OS X
sk: Zaznamenávanie pre UNIX, Linux a Mac OS X

en: Logging for Microsoft Windows
sk: Zaznamenávanie pre Windows

en: Syslog facility
sk: Vlastnosti syslogu

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
sk: V závislosti na systémovej konfigurácii, Syslog a iné nástroje pre záznam používajú tento kód na identifikovanie, alebo filtrovanie správ v celom systémovom zázname.

en: Syslog format
sk: Syslog formát

en: Syslog identity
sk: Identifikátor syslogu

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
sk: Reťazec, ktorý bude predradený pred každú správu zaznamenanú do Syslog. Pokiaľ máte viac stránok, ktoré zaznamenávajú udalosti do rovnakého Syslog súboru, unikátny identifikátor pre každú stránku uľahčuje oddelenie záznamov.
