Syslog Access (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: More information
hi: अधिक जानकारी

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Syslog format
hi: सिस्लॉग प्रारूप

en: Syslog identity
hi: Syslog पहचान
