Advanced syslog (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: More information
et: Rohkem teavet

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Logging for UNIX, Linux, and Mac OS X
et: Logimine UNIXi, Linuxi ja Mac OS X jaoks

en: Logging for Microsoft Windows
et: Logimine Microsoft Windowsile

en: Syslog facility
et: Syslogi vahend

en: Syslog format
et: Syslog vorming

en: Syslog identity
et: Syslogi identiteet
