Advanced syslog (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: More information
gl: Máis información

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Logging for UNIX, Linux, and Mac OS X
gl: Inicio de sesión en UNIX, Linux e Mac OS X

en: Logging for Microsoft Windows
gl: Inicio de sesión en Microsoft Windows

en: On Microsoft Windows, messages are always sent to the Event Log using the code <code>LOG_USER</code>.
gl: En Microsoft Windows os enlaces envíanse sempre o rexistro de sucesos usando o código <code>LOG_USER</code>.

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
gl: Dependiendo da configuración do sistema, Syslog e outras ferramentas de rexistro usan este código para identificar e filtrar as mensaxes dentro de todo o rexistro de sistema.

en: Syslog format
gl: Formato do archivo do Syslog

en: Specify the format of the syslog entry. Available variables are: <dl><dt><code>!base_url</code></dt><dd>Base URL of the site.</dd><dt><code>!timestamp</code></dt><dd>Unix timestamp of the log entry.</dd><dt><code>!type</code></dt><dd>The category to which this message belongs.</dd><dt><code>!ip</code></dt><dd>IP address of the user triggering the message.</dd><dt><code>!request_uri</code></dt><dd>The requested URI.</dd><dt><code>!referer</code></dt><dd>HTTP Referer if available.</dd><dt><code>!uid</code></dt><dd>User ID.</dd><dt><code>!link</code></dt><dd>A link to associate with the message.</dd><dt><code>!message</code></dt><dd>The message to store in the log.</dd></dl>
gl: Especifica o formato da entrada de arquivo de rexistro do sistema. As seguintes variables están dispoñibles: <dl><dt><code>!base_url</code></dt><dd>URL base do sitio.</dd><dt><code>!timestamp</code></dt><dd>Sello temporal Unix da entrada de rexistro.</dd><dt><code>!type</code></dt><dd>A categoría a cual pertence este mensaxe.</dd><dt><code>!ip</code></dt><dd>Dirección IP do usuario que provoca o mensaxe.</dd><dt><code>!request_uri</code></dt><dd>O URI solicitado.</dd><dt><code>!referer</code></dt><dd>Se estivera dispoñible, referente HTTP.</dd><dt><code>!uid</code></dt><dd>ID do Usuario.</dd><dt><code>!link</code></dt><dd>Un enlace para asociar con este mensaxe.</dd><dt><code>!message</code></dt><dd>O mensaxe a almacear no rexistro.</dd></dl>

en: Syslog identity
gl: Identidade de Syslog
