Advanced syslog (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: More information
sk: Viac informácií

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Logging for UNIX, Linux, and Mac OS X
sk: Zaznamenávanie pre UNIX, Linux a Mac OS X

en: Logging for Microsoft Windows
sk: Zaznamenávanie pre Windows

en: Syslog facility
sk: Vlastnosti syslogu

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
sk: V závislosti na systémovej konfigurácii, Syslog a iné nástroje pre záznam používajú tento kód na identifikovanie, alebo filtrovanie správ v celom systémovom zázname.

en: Syslog format
sk: Syslog formát

en: Specify the format of the syslog entry. Available variables are: <dl><dt><code>!base_url</code></dt><dd>Base URL of the site.</dd><dt><code>!timestamp</code></dt><dd>Unix timestamp of the log entry.</dd><dt><code>!type</code></dt><dd>The category to which this message belongs.</dd><dt><code>!ip</code></dt><dd>IP address of the user triggering the message.</dd><dt><code>!request_uri</code></dt><dd>The requested URI.</dd><dt><code>!referer</code></dt><dd>HTTP Referer if available.</dd><dt><code>!uid</code></dt><dd>User ID.</dd><dt><code>!link</code></dt><dd>A link to associate with the message.</dd><dt><code>!message</code></dt><dd>The message to store in the log.</dd></dl>
sk: Uveďte formát syslog záznamu. Dostupné sú tieto premenné: <dl><dt><code>!base_url</code></dt><dd>Základná URL adresa stránky.</dd><dt><code>!timestamp</code></dt> <dd>Unixová časová značka záznamu.</dd><dt><code>!type</code></dt><dd>Kategória, do ktorej táto správa patrí.</dd><dt><code>!ip</code></dt><dd>IP adresa používateľa, ktorého prístup sa zaznamenáva.</dd><dt><code>!request_uri</code></dt><dd>Vyžiadaná URI adresa.</dd><dt><code>!referer</code></dt><dd>HTTP Referer pokiaľ je dostupný.</dd><dt><code>!uid</code></dt><dd>ID používateľa.</dd><dt><code>!link</code></dt><dd>Odkaz priradený k správe.</dd><dt><code>!message</code></dt><dd>Správa, ktorá sa má zaznamenať.</dd></dl>

en: Syslog identity
sk: Identifikátor syslogu

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
sk: Reťazec, ktorý bude predradený pred každú správu zaznamenanú do Syslog. Pokiaľ máte viac stránok, ktoré zaznamenávajú udalosti do rovnakého Syslog súboru, unikátny identifikátor pre každú stránku uľahčuje oddelenie záznamov.
