Advanced syslog (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: More information
nl: Meer informatie

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: The Syslog module logs events by sending messages to the logging facility of your web server's operating system. Syslog is an operating system administrative logging tool that provides valuable information for use in system management and security auditing. Most suited to medium and large sites, Syslog provides filtering tools that allow messages to be routed by type and severity. For more information, see the online handbook entry for <a href='@syslog'>Syslog module</a> and PHP's <a href='@php_openlog'>openlog</a> and <a href='@php_syslog'>syslog</a> functions.
nl: De Syslog-module logt gebeurtenissen door berichten naar het logging-systeem van de server te sturen. Syslog is een logging-functie van het besturingssysteem die informatie biedt voor systeembeheer en beveiliging. Syslog-filtering biedt gereedschappen waarmee berichten worden gerouteerd naar type en ernst en is vooral geschikt voor middelgrote en grote sites. Lees voor meer informatie de onlinedocumentatie van de <a href="@syslog">Syslog-module</a> en informatie over de PHP-functies <a href="@php_openlog">openlog</a> en <a href="@php_syslog">syslog</a>.

en: Logging for UNIX, Linux, and Mac OS X
nl: Loggen voor UNIX, Linux en MAC OS X

en: On UNIX, Linux, and Mac OS X, the file <em>/etc/syslog.conf</em> defines the routing configuration. Messages can be flagged with the codes <code>LOG_LOCAL0</code> through <code>LOG_LOCAL7</code>. For information on Syslog facilities, severity levels, and how to set up <em>syslog.conf</em>, see the <em>syslog.conf</em> manual page on your command line.
nl: Op UNIX, Linux en Mac OS X definieert het bestand <em>/etc/syslog.conf</em> de afhandeling van systeemberichten. Berichten kunnen met de codes <code>LOG_LOCAL0</code> tot en met <code>LOG_LOCAL7</code> worden gemarkeerd. Lees voor informatie over Syslog-faciliteiten en het instellen van <em>syslog.conf</em> de <em>syslog.conf</em>-handleiding op de command-line.

en: Logging for Microsoft Windows
nl: Loggen voor Microsoft Windows

en: On Microsoft Windows, messages are always sent to the Event Log using the code <code>LOG_USER</code>.
nl: Op Microsoft Windows worden meldingen altijd naar het Event Log gestuurd met behulp van de code <code>LOG_USER</code>.

en: Syslog facility
nl: Syslog-faciliteit

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
nl: Afhankelijk van de systeeminstellingen gebruiken Syslog en andere logging-tools deze code om meldingen te identificeren of te filteren uit de systeemlog.

en: Syslog format
nl: Syslog-formaat

en: Specify the format of the syslog entry. Available variables are: <dl><dt><code>!base_url</code></dt><dd>Base URL of the site.</dd><dt><code>!timestamp</code></dt><dd>Unix timestamp of the log entry.</dd><dt><code>!type</code></dt><dd>The category to which this message belongs.</dd><dt><code>!ip</code></dt><dd>IP address of the user triggering the message.</dd><dt><code>!request_uri</code></dt><dd>The requested URI.</dd><dt><code>!referer</code></dt><dd>HTTP Referer if available.</dd><dt><code>!uid</code></dt><dd>User ID.</dd><dt><code>!link</code></dt><dd>A link to associate with the message.</dd><dt><code>!message</code></dt><dd>The message to store in the log.</dd></dl>
nl: Bepaal de indeling voor een item in het systeemlog. Beschikbare variabelen zijn: <dl><dt><code>!base_url</code></dt><dd>Basis-URL van de site.</dd><dt><code>!timestamp</code></dt><dd>Unix-tijdstip van het logitem.</dd><dt><code>!type</code></dt><dd>De categorie voor dit bericht.</dd><dt><code>!ip</code></dt><dd>IP-adres van de gebruiker die dit bericht veroorzaakte.</dd><dt><code>!request_uri</code></dt><dd>De opgevraagde URI.</dd><dt><code>!referer</code></dt><dd>HTTP Referer indien beschikbaar.</dd><dt><code>!uid</code></dt><dd>User ID.</dd><dt><code>!link</code></dt><dd>Een link die bij dit bericht hoort.</dd><dt><code>!message</code></dt><dd>Het bericht dat in dit logitem bewaard moet worden</dd></dl>

en: Syslog identity
nl: Syslog-ID

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
nl: Een tekenreeks die wordt toegevoegd aan ieder bericht dat in de Syslog wordt geschreven. Als meerdere sites logberichten in hetzelfde Syslogbestand schrijven kan met deze Syslog-id onderscheid gemaakt worden tussen de berichten.
