System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (18 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Promote to front page
am: ወደ ፊትለፊት ገጽ አሸጋግር

en: Create @name
am: @name ፍጠር
