System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Updated
ast: Anováu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Configuration
ast: Configuración

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
