System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Updated
bg: Обновено

en: Published
bg: Публикувано

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Hide
bg: Скрий

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Promote to front page
bg: Представяне на първа страница

en: Create @name
bg: Създай @name

en: Demote from front page
bg: Премахване от първа страница

en: This field stores long text in the database.
bg: Това поле съхранява  текстова област
