System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (36 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Create @name
bo: @name་ཞིག་གསར་བཟོ་བྱེད་པ

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Current language
bo: མིག་སྔའི་སྐད་རིགས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: This field stores long text in the database.
bo: གནས་ཁོངས་འདིས་གྲངས་མཛོད་དུ་ཡི་གེ་རིང་བ་གསོག་འཇོག་བྱེད་པ།

en: <em>Edit @type</em> @title
bo: <em>@type</em>@title<em>་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད</em>

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
