System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Image
bs: Slika

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: Hide
bs: Sakrij

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Promote to front page
bs: Promoviraj na naslovnu stranicu

en: Create @name
bs: Kreiraj @name

en: Current language
bs: Trenutni jezik

en: Demote from front page
bs: Ukloni sa naslovne stranice
