System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Promote to front page
eu: Azalera eraman

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Create @name
eu: Sortu @name

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: - Choose an operation -
eu: - Eragiketa hautatu -

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Demote from front page
eu: Azaletik kendu

en: <em>Edit @type</em> @title
eu: <em>Editatu @type</em> @title

en: Asc
eu: Goraka
