System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Published
fi: Julkaistu

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Apply
fi: Käytä

en: Select
fi: Valitse

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: Hide
fi: Piilossa

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Promote to front page
fi: Näytä etusivulla

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Create @name
fi: Luo @name

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Config
fi: Asetukset

en: - Choose an operation -
fi: - Valitse toimenpide -

en: Current language
fi: Tämänhetkinen kieli

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Textarea
fi: Tekstialue

en: Demote from front page
fi: Poista etusivulta

en: This field stores long text in the database.
fi: Kenttä tallentaa tietokantaan "long text" muodossa

en: <em>Edit @type</em> @title
fi: <em>Muokataan @type</em> @title

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Entity Reference
fi: Entiteettiviittaus
