System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Updated
he: עודכן

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Configuration
he: הגדרות

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Features
he: פיצ'רים

en: Apply
he: החל

en: Select
he: בחר

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Hide
he: הסתרה

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Promote to front page
he: קידום לדף הראשי

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Create @name
he: יצירת @name

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Config
he: קונפיג

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: - Choose an operation -
he: - בחירת פעולה -

en: Current language
he: שפה נוכחית

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי

en: Demote from front page
he: הוצא מהדף הראשי

en: <em>Edit @type</em> @title
he: <em>עריכת @type</em> @title

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות
