System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: Hide
ku: بشارەوە

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Promote to front page
ku: بینێئره‌ بۆ په‌ڕه‌ی سه‌ره‌کی

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Demote from front page
ku: لە پەڕەی سەرەکی لایبەرە

en: <em>Edit @type</em> @title
ku: <em>دەسکاریکردنی @type</em> @title
