System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: Hide
lv: Apslēpt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Promote to front page
lv: Izvirzīts uz pirmo lapu

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Demote from front page
lv: Noņemt uz pirmās lapas

en: This field stores long text in the database.
lv: Šis lauks satur garu tekstu datubāzē.

en: <em>Edit @type</em> @title
lv: <em>Labot @type</em> @title
