System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Language
mg: Teny

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
