System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Hide
mn: Нуух

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
