System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Updated
mr: सुधारित

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
