System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Machine name
ne: मशीन नाम
