System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Group
nn: Gruppe

en: Language
nn: Språk

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Published
nn: Publisert

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Create @name
nn: Lag @name

en: - All -
nn: - Alle -

en: <em>Edit @type</em> @title
nn: <em>Rediger @type</em> @title
