System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (16 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
