System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Published
sq: Publikuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Promote to front page
sq: Vendose tek faqja qendrore

en: Create @name
sq: Krijo @name

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Demote from front page
sq: Çvendos nga faqja qendrore
