System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Reset
af: Herstel

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Promote to front page
af: Bevorder tot voorblad

en: Create @name
af: Skep @name

en: - All -
af: - Alle -

en: Demote from front page
af: Verwyder vanaf voorblad
