System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Updated
be: Абноўлена

en: Published
be: Апублікавана

en: Configuration
be: Налады

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Features
be: Функцыі

en: Apply
be: Ужыць

en: Select
be: Выбраць

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Hide
be: Схаваць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Promote to front page
be: Прасунуць на галоўную старонку

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Create @name
be: Стварыць @name

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: This field stores long text in the database.
be: Гэта поле захоўвае доўгі тэкст у базе дадзеных.

en: <em>Edit @type</em> @title
be: <em>Рэдагаваць @type</em> @title
