System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Published
ca: Publicat

en: Configuration
ca: Configuració

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Hide
ca: Oculta

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Promote to front page
ca: Promou a la portada

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Create @name
ca: Crea @name

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Config
ca: Configuració

en: - Choose an operation -
ca: - Selecciona una operació -

en: Current language
ca: Llengua actual

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: Demote from front page
ca: Degrada de la portada

en: This field stores long text in the database.
ca: Aquest camp emmagatzema un text llarg a la base de dades.

en: <em>Edit @type</em> @title
ca: <em>Edita @type</em> @title

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Entity Reference
ca: Referència d'entitat
