System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Language
el: Γλώσσα

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Defaults
el: Προεπιλεγμένα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Select
el: Επιλογή

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Promote to front page
el: Προβιβασμός σε αρχική σελίδα

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Create @name
el: Δημιουργία @name

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Demote from front page
el: Αφαίρεση από αρχική σελίδα

en: This field stores long text in the database.
el: Αυτό το πεδίο αποθηκεύει στη βάση δεδομένων μακρύ κείμενο.

en: <em>Edit @type</em> @title
el: <em>Επεξεργασία @type</em> @title

en: Asc
el: Αύξ
