System Entity (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Reset
eo: Restarigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Features
eo: Ecoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Promote to front page
eo: Montru en la ĉefpaĝo

en: Create @name
eo: Verku @name

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Demote from front page
eo: Ne montru en la ĉefpaĝo

en: <em>Edit @type</em> @title
eo: <em>Edytuj @type</em> @title

en: Asc
eo: kreske
